Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

CUSHMAN & WAKEFIELD

Firma Cushman & Wakefield została założona w 1917 r. przez Johna Clydesdale Cushmana i Bernarda Wakefielda w Nowym Jorku. Obecna jest w 60 krajach i zatrudnia ponad 14.000 pracowników. Oferuje pełen zakres zintegrowanych usług dotyczących wszystkich rodzajów nieruchomości na całym świecie, w tym usług w zakresie najmu, sprzedaży i zakupu, finansowania dłużnego i kapitałowego, bankowości inwestycyjnej, usług korporacyjnych, zarządzania nieruchomościami, obiektami i projektami, doradztwa i wyceny. Reprezentuje klientów na każdym etapie procesu najmu i inwestycji w nieruchomości oraz cieszy się silną pozycją na najważniejszych rynkach świata, o czym świadczy udział firmy w wielu istotnych transakcjach nieruchomościowych.

W Polsce firma Cushman & Wakefield obecna jest od 1991 r. Świadczy usługi dla międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych, deweloperów, przedsiębiorców, podmiotów sektora państwowego oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Firma dostarcza zintegrowane rozwiązania poprzez aktywne doradztwo, realizację inwestycji oraz zarządzanie w imieniu wynajmujących, najemców, inwestorów na każdym etapie procesu powstawania i eksploatacji nieruchomości.

Cushman & Wakefield w Polsce należy do regionu Europy Środkowo-Wschodniej, który obejmuje: Czechy, Słowację, Węgry, Bułgarię i Rumunię. Regionalna struktura biur ułatwia nam współpracę z klientami korporacyjnymi.