Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 20 50

poland.industrial@cushwake.com

Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 20 50

poland.industrial@cushwake.com

Tom Listowski

Telefon: 

+48 509 510 429

Adres e-mail: 

tom.listowski@cushwake.com

Stanowisko: 

Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w Polsce oraz Relacji z Klientami Korporacyjnymi w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej
Joanna Sinkiewicz

Telefon: 

+48 722 202 011

Adres e-mail: 

joanna.sinkiewicz@cushwake.com

Stanowisko: 

Partner, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów i Reprezentacji Najemców

Regiony: 

Warszawa, Polska Centralna
Maciej Krawiecki

Telefon: 

+48 693 600 865

Adres e-mail: 

maciej.krawiecki@cushwake.com

Stanowisko: 

Senior Development Manager
Katarzyna Bojanowicz

Telefon: 

+48 691 745 451

Adres e-mail: 

katarzyna.bojanowicz@cushwake.com

Stanowisko: 

Associate, Starszy Negocjator

Regiony: 

Warszawa, Polska Centralna
Jowita Spiżarska

Telefon: 

+48 722 202 151

Adres e-mail: 

jowita.spizarska@cushwake.com

Stanowisko: 

Negocjator

Regiony: 

Warszawa, Polska Centralna
Wojciech Dachniewski

Telefon: 

+48 722 202 067

Adres e-mail: 

wojciech.dachniewski@cushwake.com

Stanowisko: 

Starszy Negocjator

Regiony: 

Górny Śląsk, Dolny Śląsk, Kraków, Rzeszów
Urszula Rasmussen

Telefon: 

+48 722 202 006

Adres e-mail: 

urszula.rasmussenduval@cushwake.com

Stanowisko: 

Starszy Negocjator

Regiony: 

Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Polska Północna
Paulina Machałowska

Telefon: 

+48 501 040 856

Adres e-mail: 

paulina.machalowska@cushwake.com

Stanowisko: 

Negocjator

Regiony: 

Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Polska Północna
Michał Sikora

Telefon: 

+48 607 551 098

Adres e-mail: 

michal.sikora@cushwake.com

Stanowisko: 

Konsultant ds. terenów inwestycyjnych, opinii technicznych i Specjalnych Stref Ekonomicznych
Bartosz Miazek

Telefon: 

+48 668 259 572

Adres e-mail: 

bartosz.miazek@cushwake.com

Stanowisko: 

Konsultant
Dominika Stadnik

Telefon: 

+48 601 334 630

Adres e-mail: 

dominika.stadnik@cushwake.com

Stanowisko: 

Starszy Specjalista ds. Marketingu
Anna Pyszniak

Telefon: 

+48 722 202 141

Adres e-mail: 

anna.pyszniak@cushwake.com

Stanowisko: 

Asystentka ds. Marketingu
Adrian Semaan

Telefon: 

+48 722 202 894

Adres e-mail: 

adrian.semaan@cushwake.com

Stanowisko: 

Research Consultant
Paulina Kozłowska

Telefon: 

+48 722 202 323

Adres e-mail: 

paulina.kozlowska@cushwake.com

Stanowisko: 

Asystentka