Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 20 50

poland.industrial@cushwake.com

Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 20 50

poland.industrial@cushwake.com

Joanna Sinkiewicz

Telefon: 

+48 722 202 011

Adres e-mail: 

joanna.sinkiewicz@cushwake.com

Stanowisko: 

Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

Regiony: 

Warszawa okolice, Polska Centralna
Maciej Szczepański

Telefon: 

+48 722 202 151

Adres e-mail: 

maciej.szczepanski@cushwake.com

Stanowisko: 

Business Development Manager

Regiony: 

Poznań, Wrocław
Urszula Rasmussen

Telefon: 

+48 722 202 006

Adres e-mail: 

urszula.rasmussenduval@cushwake.com

Stanowisko: 

Starszy Negocjator

Regiony: 

Warszawa, Lublin, Białystok
Konrad Jacewicz

Telefon: 

+48 722 202 804

Adres e-mail: 

konrad.jacewicz@cushwake.com

Stanowisko: 

Starszy Negocjator

Regiony: 

Górny Śląsk, Kraków, Rzeszów
Paulina Machałowska

Telefon: 

+48 501 040 856

Adres e-mail: 

paulina.machalowska@cushwake.com

Stanowisko: 

Negocjator

Regiony: 

Polska Północna, Polska Zachodnia
Renata Krzyżanowska

Telefon: 

+48 722 202 835

Adres e-mail: 

renata.krzyzanowska@cushwake.com

Stanowisko: 

Negocjator

Regiony: 

Warszawa, Lublin
Aleksandra Bartmińska-Strawa

Telefon: 

+48 722 202 154

Adres e-mail: 

aleksandra.bartminska-strawa@cushwake.com

Stanowisko: 

Negocjator

Regiony: 

Górny Śląsk, Kraków, Rzeszów
Michał Sikora

Telefon: 

+48 607 551 098

Adres e-mail: 

michal.sikora@cushwake.com

Stanowisko: 

Konsultant ds. terenów inwestycyjnych, opinii technicznych i Specjalnych Stref Ekonomicznych

Regiony: 

Polska Południowa, Polska Zachodnia
Erik Anderson

Telefon: 

+420 702 195 493

Adres e-mail: 

erik.anderson@cushwake.com

Stanowisko: 

Konsultant

Regiony: 

Obsługa klientów korporacyjnych i anglojęzycznych
Kamil Żach

Telefon: 

+48 607 558 891

Adres e-mail: 

kamil.zach@cushwake.com

Stanowisko: 

Specjalista ds. Gruntów

Regiony: 

Polska Wschodnia, Warszawa i okolice
Bartosz Miazek

Telefon: 

+48 668 259 572

Adres e-mail: 

bartosz.miazek@cushwake.com

Stanowisko: 

Konsultant

Regiony: 

Warszawa i okolice
Paulina Kozłowska

Telefon: 

+48 722 202 323

Adres e-mail: 

paulina.kozlowska@cushwake.com

Stanowisko: 

Koordynator ds. Transakcji

Regiony: 

Warszawa okolice, Polska Centralna
Adrian Semaan

Telefon: 

+48 722 202 894

Adres e-mail: 

adrian.semaan@cushwake.com

Stanowisko: 

Research Consultant
Mateusz Brzeziński

Telefon: 

+48 722 202 141

Adres e-mail: 

mateusz.brzezinski@cushwake.com

Stanowisko: 

Marketing Manager
Natalia Lipka

Telefon: 

+48 722 202 197

Adres e-mail: 

natalia.lipka@cushwake.com

Stanowisko: 

Land and Marketing Assistant