Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

06/12/2018

Nowy magazyn w Trójmieście. Port Gdynia buduje kolejny obiekt

Nowoczesny magazyn wysokiego składowania powstanie w trójmiejskim Porcie Zachodnim. Budowa jest już w zaawansowanym studium, a jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

Obiekt będzie częścią planowanego Intermodalnego Centrum Logistycznego, które będzie składać się z czterech budynków. Budowany magazyn to tylko pierwszy element z 30 tys. mkw. inwestycji ZMPG S.A. Przeznaczony jest do składowania wysokich towarów, kompletacji i konfekcjonowaniu oraz wydawaniu zapasów w systemie cross-dockingu. Wewnątrz budynek będzie podzielony na cztery komory (od 2 500 do 4 000 mkw.), aby dostosować go do wymiarów regałów ramowych paletowych.

Projektując centrum logistyczne, zadbało również o elementy ekonomiczne. Wzmocniony dach pozwoli wybudować instalację fotowoltaiczną na całej jego powierzchni.

Magazyny w Trójmieście. Znajdź przestrzeń dla swojego biznesu >>

Obecnie zakończono montaż szkieletowej konstrukcji oraz rozpoczęto prace powiązane z pokryciem dachu, obudową ścian oraz budową posadzki przemysłowej i montażem doków przeładunkowych. Budynek ma być gotowy w ostatnim kwartale 2019 roku.