Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

Northern Aerospace14/11/2017

Przez cały proces Specjaliści Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield Polska wykazali się doświadczeniem i wiedzą na temat polskiego rynku, wskazując odpowiednią potencjalną lokalizację dla naszej inwestycji i doradzając nam w trakcie procesu prowadzącego do uzyskania zezwolenia na działalność i zakupu działki.

David Timmins
Group Technical Director
Northern Aerospace Limited
Allegro Group03/07/2013

“Firma Cushman & Wakefield okazała się skutecznym, profesjonalnym i solidnym partnerem a jej pracownicy wykazali wysoki poziom usług, zaangażowania i przejrzystości, co pozwoliło nam zrealizować nasze finansowe, techniczne i operacyjne cele w zakresie wynajmu nowej powierzchni magazynowej.”

Adam Pawełczak
Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego
Allegro Group
MARY KAY29/10/2012

"Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Cushman & Wakefield. Wysoko cenimy sobie kompetencje jej pracowników, profesjonalizm i rzetelność oraz pełne zaangażowanie w realizację zleconych prac. Uważamy, że jest ona wiarygodnym i godnym polecenia partnerem biznesowym."

Anna Kowalczyk
Starszy Menedżer Finansowo - Operacyjny
Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.
Baltona20/09/2010

"Jeżeli poszukują Państwo doświadczonego i skutecznego doradcy do reprezentowania Państwa interesów w zakresie nieruchomości, gorąco polecamy usługi firmy Cushman & Wakefield jako wiarygodnego partnera."

Tomasz Jaroń
Prezes Zarządu
PHZ “Baltona” S.A.