Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

Magazyny do wynajęcia w Bydgoszczy/Toruniu

Zespół specjalistów firmy Cushman & Wakefield przedstawia portfolio aktualnie dostępnych magazynów do wynajęcia, powierzchni produkcyjnych oraz w pełni przystosowanych gruntów pod inwestycje typu build-to-suit (BTS). Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego nowoczesne parki magazynowe czołowych deweloperów znajdują się głównie w okolicach Bydgoszczy i Torunia. Funkcjonalne magazyny do wynajęcia klasy A dostosowane są do potrzeb różnego rodzaju działalności, takiej jak składowanie, logistyka czy lekka produkcja. Dzięki konkurencyjnym stawkom czynszu negocjowanym przez nasz zespół oferowane portfolio powierzchni magazynowych stanowi atrakcyjną ofertę na terenie aglomeracji bydgosko-toruńskiej.

Nowoczesne powierzchnie przemysłowe i magazynowe

Powierzchnia w magazynach klasy A, dzięki dodatkowemu wyposażeniu oraz innym usprawnieniom, może być elastycznie dopasowana do potrzeb firm szukających modułów logistycznych, jak i produkcyjnych. Nowoczesne budynki magazynowe zapewniają klientom także możliwość najmu pomieszczeń socjalnych oraz wysokiej jakości, klimatyzowanej przestrzeni biurowej. Wiele parków logistycznych, oprócz magazynów o charakterze multi-tenant (z wieloma najemcami), oferuje także możliwość budowy osobnego budynku typu build-to-suit (BTS) o specyfikacji technicznej dostosowanej do indywidualnych wymagań najemcy.

Parki magazynowe budowane przez czołowych deweloperów powierzchni przemysłowych i magazynowych oferują rozwiązania zapewniające efektywne i wydajne przeprowadzanie operacji logistycznych, tj. szerokie place manewrowe, doki załadunkowe na każde 800 metrów powierzchni magazynowej, standardową siatkę słupów, najwyższej jakości zabezpieczenia przeciwpożarowe

Dlaczego warto?

Położenie Torunia i Bydgoszczy w centralnej części kraju oraz stale powiększające się zaplecze logistyczne przyciągają do województwa kujawsko-pomorskiego kolejnych inwestorów. Korzystne środowisko do inwestycji stwarza Pomorska Specjalna Strefy Ekonomiczna oraz Parki Technologiczne.

Aglomeracja bydgosko-toruńska zapewnia doskonałą komunikację z zachodnimi, jak i północnymi rynkami dzięki paneuropejskiemu korytarzowi transportowemu - autostradzie A1 (łączącej Gdańsk z Łodzią i Katowicami) oraz drogami ekspresowymi S5 (Bydgoszcz-Poznań-Wrocław) i S10 (granica z Niemcami). Ponadto region ten oferuje wysokiej klasy parki magazynowe z doskonałymi warunkami do składowania i produkcji przy konkurencyjnych stawkach czynszu.

Inwestorów zainteresowanych ekspansją biznesową w aglomeracji, jak i na skalę ogólnokrajową, zapraszamy do kontaktu zespołem doświadczonych pośredników i doradców firmy Cushman & Wakefield.

MagazynyLokalizacjaPowierzchnia parkuDostępna powierzchniaCzynsze w regionie 
Goodman Toruń Logistics Centre Łysomice 69.300 m2 0 m2 2.90-3.50 EUR/m2/miesiąc Formularz kontaktowy
Logistic & Business Park Bydgoszcz Bydgoszcz 25.760 m2 0 m2 2.90-3.50 EUR/m2/miesiąc Formularz kontaktowy
Panattoni Park Bydgoszcz Bydgoszcz 95.223 m2 0 m2 2.90-3.50 EUR/m2/miesiąc Formularz kontaktowy
Panattoni Park Bydgoszcz II Bydgoszcz 38.184 m2 0 m2 Formularz kontaktowy
Waimea Logistic Park Bydgoszcz Bydgoszcz 30.192 m2 17.072 m2 2.90-3.50 EUR/m2/miesiąc Formularz kontaktowy