Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

Nie masz czasu szukać?

Zadzwoń lub napisz

+48 22 820 21 58

poland.industrial@cushwake.com

Magazyny do wynajęcia w Lublinie

Brama na Wschód

Lublin to przyjazny biznesowi i jeden z prężniej rozwijających się ośrodków gospodarczych w kraju, a zarazem największe miasto po wschodniej stronie Wisły. Dogodne położenie miasta przy węzłach ważnych tras komunikacyjnych, liczne uczelnie wyższe kształcące wysokiej klasy specjalistów oraz pozytywny klimat inwestycyjny Lubelszczyzny przyciągają coraz więcej innowacyjnych projektów m.in. z branży IT, nowych technologii czy lotniczej. Region ten posiada trzy strefy ekonomiczne, własny port lotniczy w Świdniku oraz dogodne połączenie drogowe z Warszawą. Stolica Lubelszczyzny stanowi także logistyczną bramę na Wschód jako miasto tranzytowe do Ukrainy i Rosji.

Lublin to miasto, w których znajdą Państwo wysokiej jakości powierzchnie magazynowe, produkcyjne i logistyczne przy zapewnionym kompleksowym doradztwie i wsparciu ekspertów firmy Cushman & Wakefield.

Nowoczesne magazyny i hale produkcyjne w Lublinie

W ofercie firmy Cushman & Wakefield znajdują się nowoczesne magazyny do wynajęcia zapewniające sprawną i efektywną logistykę. Centra dystrybucyjne zlokalizowane są w granicach miasta i w okolicach Lublina, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej bądź z dobrym do niej dostępem. Oferowane hale magazynowe klasy A, doskonale przystosowane do składowania i dystrybucji, mogą być optymalnie dostosowane także do potrzeb produkcji lekkiej. Najemcy mają możliwość wykorzystania modułów biurowych na antresoli bądź w sąsiedztwie powierzchni logistycznej. W razie niestandardowych wymagań technicznych inwestorom oferowana jest również opcja inwestycji typu build-to-suit (BTS), czyli magazynów i hal produkcyjnych budowanych „pod klucz”.

Parki logistyczne w Lublinie posiadają dobry dostęp do tras ekspresowych (S12, S17), strategicznych węzłów drogowych, centrum miasta oraz portu lotniczego Lublin-Świdnik.

Szansa na dynamiczny rozwój biznesu

Aby zapewnić dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa w regionie, kluczowy jest dobór powierzchni magazynowej i produkcyjnej optymalnie dostosowanej do potrzeb klienta. Każdy magazyn do wynajęcia, który oferujemy, to nowoczesny obiekt pozwalający na swobodne kształtowanie najmowanej powierzchni oraz zastosowanie efektywnego systemu dystrybucji. Moduły magazynowe wyposażone są w zaawansowane technicznie rozwiązania umożliwiające składowanie, produkcję i działania logistyczne przedsiębiorstwom z różnych branż.

Nasz zespół ekspertów doradzi przy doborze najkorzystniejszego pod względem indywidualnego zapotrzebowania modułu magazynowego i wynegocjuje atrakcyjne warunki najmu dla przedsiębiorców planujących ekspansję w regionie, jak i za granicą.

MagazynyLokalizacjaPowierzchnia parkuDostępna powierzchniaCzynsze w regionie 
Centrum Logistyczne Lublin Lublin 13.300 m2 0 m2 3.20-4.20 EUR/m2/miesiąc Formularz kontaktowy
Goodman Lublin Logistics Centre Lublin 33.384 m2 0 m2 3.20-4.20 EUR/m2/miesiąc Formularz kontaktowy
MLP Lublin Lublin 28.000 m2 0 m2 3.20-4.20 EUR/m2/miesiąc Formularz kontaktowy
Panattoni Park Lublin Lublin 30.696 m2 3.977 m2 3.20-4.20 EUR/m2/miesiąc Formularz kontaktowy