Stokrotka nowym najemcą w 7R Park Bydgoszcz I

18 stycznia 2022

Stokrotka nowym najemcą w 7R Park Bydgoszcz I

Spis treści

Sieć sklepów reprezentowana przez Cushman & Wakefield wynajęła w 7R Park Bydgoszcz I prawie 3 000 mkw. powierzchni magazynowej.

7R Park Bydgoszcz I całkowitej powierzchni magazynowej posiada 68 731 mkw. Stokrotka zajmie 2 835 mkw. przestrzeni magazynowej i 125 mkw. powierzchni biurowej. Planuje się wprowadzić do nowego budynku już w połowie 2022 r. Przestrzeń zostanie dostosowana do konkretnych wymagań firmy. Spółka, oprócz nowej przestrzeni posiada również nowoczesne centra dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce.

Cieszymy się, że współpraca Cushman & Wakefield z siecią sklepów Stokrotka stale się rozwija. Wraz z jej dynamicznym rozwojem, zwiększa się również zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Kolejnym przykładem tego typu transakcji jest umowa najmu z deweloperem 7R w Bydgoszczy, w której najemca zajmie blisko 3 tys. mkw. powierzchni magazynowej dostosowanej do wymogów klienta m.in. w chłodnię - komentuje Kamil Żach, Associate, Cushman & Wakefield

Magazyny w Bydgoszczy

7R Park Bydgoszcz I jest parkiem magazynowy dysponującym dogodnym dojazdem do dróg krajowych, zapewniającym szybkie połączenia z każdą częścią miasta - 6 km do centrum Bydgoszczy. Od Parku jest jedynie 7 km do drogi ekspresowej S10 i 8 km do Portu Lotniczego Bydgoszcz. Park w Bydgoszczy objęty jest certyfikacją BREEAM.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

MEDiVET S.A. wprowadzi się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

MEDiVET S.A., wiodący dostawca usług i produktów weterynaryjnych, wynajął ponad 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Fortress Logistics Park Bydgoszcz. W procesie poszukiwania lokalizacji, negocjacjach oraz przygotowaniu specyfikacji technicznej magazynu MEDiVET reprezentował zespół międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield. Doradztwo prawne dla Fortress Logistics Real Estate w procesie negocjacji umowy najmu zapewniła kancelaria Legal Hub Wojnarowska Ścigała Irlik sp. j.

09 maja 2024
LCP Properties rozwija swój biznes

LCP Properties, znany na polskim rynku, jako jeden z inwestorów i deweloperów parków handlowych, wprowadza nową dynamikę w swojej działalności. Teraz skupiają się na ekspansji swojej sieci magazynów miejskich pod marką Multipark.

06 września 2023
Stokrotka wprowadza się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła kolejny magazyn, tym razem decydując się na Fortress Logistics Park w Bydgoszczy. Deweloper zapewni jej blisko 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

14 grudnia 2022
Cushman & Wakefield