Wynajem magazynów

Poznaj nasze usługi wynajmu magazynów i powierzchni

Wiedza, doświadczenie i znajomość rynku przez naszych ekspertów w obszarze wynajmu powierzchni magazynowych, przemysłowych i logistycznych umożliwiają identyfikację potrzeb klientów związanych zapotrzebowaniem na powierzchnię i zaoferowanie optymalnych rozwiązań.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wraz z gwałtownym wzrostem podaży nowoczesnych powierzchni magazynowych, liczba dostępnych dla najemców możliwości wyboru uległa istotnemu zwiększeniu, dlatego tak ważna jest współpraca z profesjonalistami, którzy pomogą uniknąć wielu pułapek i uczynią proces wyboru optymalnego magazynu łatwym i przejrzystym.

Nasze usługi wynajmu magazynów

Analiza potrzeb i ofert

W oparciu o zebrane od Państwa dane, nasi specjaliści opracują listę lokalizacji wstępnie spełniających założone oczekiwania lokalizacyjne, cenowe i czasowe.

Następnie przygotują dla Państwa indywidualnie opracowane zapytanie ofertowe, opisujące szczegółowo Państwa wymagania i zaprezentują je firmom deweloperskim.

Po zebraniu ofert od firm deweloperskich nasi doradcy dokonają ich analizy pod kątem zdefiniowanych uprzednio celów.

Negocjacje umów najmu

Specjaliści Cushman & Wakefield będą w Państwa imieniu lub przy Państwa udziale prowadzić negocjacje z firmami deweloperskimi, mające na celu zweryfikowanie informacji zawartych w ofertach wynajmu, oraz osiągnięcie jak najlepszych warunków komercyjnych umowy.

Nasze usługi wynajmu magazynów
 
Nasze usługi wynajmu magazynów

Rekomendacja

Na zakończenie procesu negocjacji otrzymają Państwo finalną rekomendację najlepszej naszym zdaniem oferty, wraz ze szczegółowym uzasadnieniem i dokładnym opisem przebiegu procesu negocjacji.

Nasi specjaliści towarzyszyć będą Państwu również podczas podpisania umowy najmu, aby negocjacje tekstu umowy przebiegały sprawnie i zgodnie z postanowieniami.

Dzięki współpracy z naszymi ekspertami otrzymają Państwo kompleksowe usługi zarządzania całym procesem wynajmu powierzchni począwszy od analizy potrzeb, przez proces poszukiwania odpowiedniej powierzchni, negocjacje i podpisanie korzystnej umowy najmu.
Ryszard Gwóźdź


Damian Kołata

Partner,Dyrektor Działu Industrial & Logistics | Polska, Dyrektor E-Commerce | CEE

Zobacz magazyny do wynajęcia
Cushman & Wakefield