Konrad Jacewicz
Konrad Jacewicz

Associate

Porozmawiajmy

Konrad Jacewicz

Associate


Konrad pracuje na stanowisku Associate w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni przemysłowych, utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami, doradztwo na rzecz klientów oraz nadzór nad projektami prowadzonymi w Polsce Południowej. Jego kompetencje obejmują szeroki zakres obowiązków, takich jak koordynacja przygotowania specyfikacji technicznej, współpraca z klientami w celu opracowania procesów produkcyjnych w przyszłych budynkach, koordynacja przetargów na budynki dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz prowadzenie negocjacji w zakresie aspektów komercyjno-technicznych między deweloperem a najemcą.

Konrad zdobywał doświadczenie zawodowe m.in. w MLP Group S.A. jako Development Manager odpowiedzialny za powierzchnie magazynowe w Poznaniu oraz Wrocławiu. Wcześniej, w Cushman & Wakefield zajmował się rynkami Dolnego i Górnego Śląska, natomiast agencji nieruchomości Maxon było odpowiedzialny za rynek Warszawy i okolic. 

Obecnie, wraz ze swoim Zespołem odpowiedzialnym za Polskę Południową, Konrad pełni rolę kluczowego specjalisty w Cushman & Wakefield, odpowiedzialnego za region Opola, Górnego Śląska, Krakowa i Rzeszowa. Wspólnie pracują nad dostarczaniem wysokiej jakości usług dla klientów w tych obszarach.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni na Górnym Śląsku, w Opolu, Krakowie lub Rzeszowie
Regiony
Po godzinach

Miłośnik regionów subpolarnych

Zapalony rowerzysta, nurek i narciarz

Fan piwa w każdej formie

Majsterkowicz

Artykuły, których autorem jest Konrad Jacewicz

Konrad Jacewicz
MAN rozbuduje centrum logistyczne

Firma MAN Truck & Bus planuje rozbudować swoje centrum logistyczne w Salzgitter w Dolnej Saksonii. W uroczystości wmurowania kamienia węgielnego wzięli udział przedstawiciele firmy oraz władz, w tym burmistrz Salzgitter i sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki Dolnej Saksonii. Rozpoczęcie operacji w nowym obiekcie zaplanowane jest na połowę 2025 roku.

06 lutego 2024
Konrad Jacewicz
Nowa fabryka dla Knorr-Bremse w Rzeszowie: Inwestycja na miarę globalnego przemysłu

Panattoni właśnie ukończył budowę zakładu produkcyjno-usługowego dla Knorr-Bremse, producenta układów hamulcowych dla pojazdów szynowych i użytkowych. Ta nowa inwestycja przewiduje zatrudnienie co najmniej 400 pracowników i obsługę wielu europejskich rynków.

31 października 2023
Konrad Jacewicz
Nowa inwestycja Accolade na Górnym Śląsku

Accolade skupia swoje zaangażowanie na Górnym Śląsku, inwestując w nowy, park przemysłowy w Rudzie Śląskiej. Ta inicjatywa stanowi ważny krok w kierunku rozwoju regionu, tworzenia nowych miejsc pracy i zwiększenia atrakcyjności Górnego Śląska dla przedsiębiorców.

21 września 2023
Cushman & Wakefield