Konrad Jacewicz
Konrad Jacewicz

Associate

Porozmawiajmy

Konrad Jacewicz

Associate


Konrad pracuje na stanowisku Associate w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni przemysłowych, utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami, doradztwo na rzecz klientów oraz nadzór nad projektami prowadzonymi w Polsce Południowej. Jego kompetencje obejmują szeroki zakres obowiązków, takich jak koordynacja przygotowania specyfikacji technicznej, współpraca z klientami w celu opracowania procesów produkcyjnych w przyszłych budynkach, koordynacja przetargów na budynki dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz prowadzenie negocjacji w zakresie aspektów komercyjno-technicznych między deweloperem a najemcą.

Konrad zdobywał doświadczenie zawodowe m.in. w MLP Group S.A. jako Development Manager odpowiedzialny za powierzchnie magazynowe w Poznaniu oraz Wrocławiu. Wcześniej, w Cushman & Wakefield zajmował się rynkami Dolnego i Górnego Śląska, natomiast agencji nieruchomości Maxon było odpowiedzialny za rynek Warszawy i okolic. 

Obecnie, wraz ze swoim Zespołem odpowiedzialnym za Polskę Południową, Konrad pełni rolę kluczowego specjalisty w Cushman & Wakefield, odpowiedzialnego za region Opola, Górnego Śląska, Krakowa i Rzeszowa. Wspólnie pracują nad dostarczaniem wysokiej jakości usług dla klientów w tych obszarach.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni na Górnym Śląsku, w Opolu, Krakowie lub Rzeszowie
Regiony
Po godzinach

Miłośnik regionów subpolarnych

Zapalony rowerzysta, nurek i narciarz

Fan piwa w każdej formie

Majsterkowicz

Artykuły, których autorem jest Konrad Jacewicz

Konrad Jacewicz
Śląsk to kopalnia biznesu i magazynów!

Silnie zdywersyfikowany popyt, strategiczna lokalizacja w pobliżu kluczowych rynków zagranicznych, rozwinięta infrastruktura, duży, liczący 4,5 mln mieszkańców rynek – lista argumentów motywujących inwestorów do ulokowania swojego kapitału na Śląsku jest naprawdę długa. Najlepiej ilustruje to lokalny rynek powierzchni magazynowo - przemysłowych, który podsumowuje najnowszy raport międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield „Kopalnie Biznesu”. Jak czytamy w opracowaniu, w latach 2021-2023 nigdzie indziej w Polsce nie powstało tak dużo magazynów jak właśnie w regionie śląskim, który wyprzedził kolejny w stawce region mazowiecki o prawie 10%. Co więcej, województwo to wygrywa w stawce z wiodącymi lokalizacjami CEE i ma apetyt na więcej.

05 czerwca 2024
Konrad Jacewicz
MEDiVET S.A. wprowadzi się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

MEDiVET S.A., wiodący dostawca usług i produktów weterynaryjnych, wynajął ponad 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Fortress Logistics Park Bydgoszcz. W procesie poszukiwania lokalizacji, negocjacjach oraz przygotowaniu specyfikacji technicznej magazynu MEDiVET reprezentował zespół międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield. Doradztwo prawne dla Fortress Logistics Real Estate w procesie negocjacji umowy najmu zapewniła kancelaria Legal Hub Wojnarowska Ścigała Irlik sp. j.

09 maja 2024
Konrad Jacewicz
MAN rozbuduje centrum logistyczne

Firma MAN Truck & Bus planuje rozbudować swoje centrum logistyczne w Salzgitter w Dolnej Saksonii. W uroczystości wmurowania kamienia węgielnego wzięli udział przedstawiciele firmy oraz władz, w tym burmistrz Salzgitter i sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki Dolnej Saksonii. Rozpoczęcie operacji w nowym obiekcie zaplanowane jest na połowę 2025 roku.

06 lutego 2024
Cushman & Wakefield