Wojciech Przybylak
Wojciech Przybylak

Starszy Konsultant ds. Leasingu i Gruntów

Porozmawiajmy

Wojciech Przybylak

Starszy Konsultant ds. Leasingu i Gruntów


Wojciech Przybylak jest Starszym Konsultantem ds. Leasingu i Gruntów w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiedzialny jest za analizę, weryfikację oraz pozyskiwanie nieruchomości gruntowych pod inwestycje magazynowe i przemysłowe, a także doradztwo w sprawach technicznych związanych z gruntami.

Ukończył kierunek gospodarki przestrzennej oraz studia podyplomowe z wyceny nieruchomości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Wcześniej pracował trzy lata w pracowni urbanistycznej i architektonicznej SUNBAR i Kanon, gdzie obejmował stanowisko Starszego Asystenta Urbanisty. Odpowiedzialny był za sporządzanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, a także analiz przestrzennych, opracowań graficznych z nimi związanych i prognoz skutków finansowych uchwalenia miejscowego planu.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz terenów inwestycyjnych w Polsce.
Regiony
Po godzinach

Interesuje się sportami wodnymi, śnieżnymi i takimi na betonie

Lubi motoryzację, a szczególnie zabytkową

W wolnym czasie z chęcia zagra na komputerze lub na konsoli

Pasjonuje go fotografia krajobrazowa

Artykuły, których autorem jest Wojciech Przybylak

Wojciech Przybylak
PODCAST: Brownfield, dobry dla (nie) wszystkich

W tym odcinku zagłębimy się w tematykę Brownfieldów, dokładnie analizując jakie wyzwania czekają inwestora podejmującego decyzję o zainwestowaniu na takiej działce. Ten typ inwestycji wpisuje się idealnie w tematykę zrównoważonego rozwoju i wymogi ESG, jednak czy jest to optymalnie rozwiązanie dla każdego przedsięwzięcia? 

04 kwietnia 2024
Wojciech Przybylak
Zarządzanie magazynem w praktyce - 3 porady

Magazyn stanowi istotny element łańcucha dostaw, wpływając bezpośrednio na efektywność i rentowność przedsiębiorstwa. W praktyce, skuteczne zarządzanie tym miejscem wymaga zrozumienia różnorodnych aspektów, od organizacji przestrzeni po optymalizację procesów logistycznych. Bardzo łatwo to powiedzieć, jednak zazwyczaj w praktyce już jest nieco gorzej. Mogą pojawić się problemy, przeszkody... W tym artykule przybliżymy Ci jak skutecznie zarządzać magazynem. Nasze porady przyczynią się do osiągnięcia lepszych wyników i zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. A zatem zaczynajmy!

21 lutego 2024
Wojciech Przybylak
PODCAST: Dlaczego inwestować na Greenfieldach?

W tym odcinku zagłębimy się w tematykę Greenfieldów, analizując korzyści wynikające z inwestowania na tego typu nieruchomościach. Z nami dowiesz się, na co zwrócić uwagę wybierając Greenfield, aby wykorzystać potencjał tych obszarów oraz poznać potencjalne wyzwania.

19 lutego 2024
Cushman & Wakefield