Tadeusz Drozd
Tadeusz Drozd

Negocjator

Porozmawiajmy

Tadeusz Drozd

Negocjator


Tadeusz zajmuje stanowisko Negocjatora w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiedzialny jest za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, a także utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami. Udziela wsparcia klientom w zebraniu i porównaniu ofert oraz doradztwem w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań z punktu widzenia klienta.

Tadeusz wcześniejsze doświadczenie zdobywał w branży FMCG oraz wsparciu sprzedaży. Pracował na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów i Koordynatora Regionalnego w takich firmach jak Stokrotka czy Savoir Group.

Ukończył studia na kierunku Zarządzanie Produktem i Wizerunkiem Marki na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli potrzebujesz powierzchni w Polsce Wschodniej.
Regiony
Po godzinach

Entuzjasta nowych technologii

Interesuje się ekonomią

Aktywnie spędza czas na rowerze

Eksperymentuje w kuchni

Artykuły, których autorem jest Tadeusz Drozd

Tadeusz Drozd
Magazyn spożywczy. Jak znaleźć odpowiedni?

W branży spożywczej od zawsze istotną rolę odgrywają precyzyjne i wymagające przepisy sanitarno-epidemiologiczne. Dostawcy muszą zachowywać wyśrubowane standardy oraz przepisy bezpieczeństwa. Sytuacja ta oczywiście znajduje odzwierciedlenie również w przepisach dotyczących magazynów spożywczych. Dzięki temu na nasze stoły mogą trafić świeże i bezpieczne produkty, które nadają się do spożycia. Jak zatem znaleźć odpowiedni magazyn spożywczy? Zadanie nie należy do najłatwiejszych - zajmijmy się więc tym zagadnieniem.

09 maja 2024
Tadeusz Drozd
DB Schenker i Ledvance rozszerzają partnerstwo

DB Schenker oraz Ledvance, firma oferująca innowacyjne produkty i rozwiązania oświetleniowe, postanowili rozszerzyć obszar współpracy o Polskę. Obecnie operator logistyczny odpowiada za transport lądowy i dystrybucję przesyłek na 23 kierunkach w rejonie Europy Północnej, Środkowej i Wschodniej oraz import towarów Ledvance z Chin do Polski i Czech w transporcie oceanicznym.

01 lutego 2024
Tadeusz Drozd
Magazyn wysokiego składowania. Charakterystyka, wymiary i zakup powierzchni

Magazyny wysokiego składowania to w ostatnich latach bez wątpienia najczęściej oddawane do użytku nieruchomości wykorzystywane przez branżę logistyczną. Są one kluczem do efektywnego zarządzania powierzchnią, a także przechowywania relatywnie dużej ilości towarów na określonej powierzchni. Istota opiera się na wykorzystaniu dostępnej wysokości pomieszczenia, co umożliwia maksymalną optymalizację przestrzeni magazynowej. Czym dokładnie charakteryzuje się ten magazyn oraz co można w nim przechowywać? Sprawdźmy!

17 stycznia 2024
Cushman & Wakefield